fbpx

Wyrzuć ten lekarstwo, wykonując kostki lodu z herbaty!

Wyrzuć ten lekarstwo, wykonując kostki lodu z herbaty!

J Am Geriatr Soc. 2014 Mar; 62 (3): 426-34. Link do streszczenia.

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS

Monica Reinagel to licencjonowany dietetyk, autor i twórca jednego z najbardziej rankingowych podcastów zdrowia i fitness w iTunes . Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Zwiększenie spożycia białka może być trudne za pomocą źródeł roślinnych bez przyjmowania większej liczby kalorii niż potrzebujesz. W tym miejscu może pomóc koncepcja gęstości białka.

autorstwa Moniki Reinagel, MS, LD/N, CNS Diving Diva 27 czerwca 2018 4-minutowy czytania nr 483 Pause Push Słuchaj gęstości białka: jak uzyskać więcej białka dla białka Mniej kalorii mamy obecnie problemy z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Kilka tygodni temu mówiłem o koncepcji gęstości błonnika, która jest sposobem na sprawdzenie, ile błonnika zawiera jedzenie na kalorie. Jak odkryliśmy, niektóre pokarmy o wysokiej zawartości błonnika są również stosunkowo wysokie kalorie. Wybór żywności o wysokiej gęstości błonnika (które mają więcej błonnika na kalorie) może pomóc w zwiększeniu błonnika bez wydmuchu budżetu kalorii.

Kup teraz

jako associate Amazon i serwiss.org.org.org Partner, QDT zarabia na kwalifikujących się zakupach. Białko

może stanowić podobny dylemat, szczególnie dla wegetarian. Aby uzyskać taką samą ilość białka z czarnej fasoli, jak ja z piersi z kurczaka, musiałbym jeść trzy razy więcej kalorii. Zwiększenie spożycia białka może być trudne za pomocą źródeł roślinnych bez przyjmowania większej liczby kalorii niż potrzebujesz. Tutaj może pomóc koncepcja gęstości białka.

Podobnie jak dla gęstości błonnika, możemy obliczyć gęstość białka żywności, dzieląc białko przez kalorie. Pokarmy o wyższej gęstości białka zapewniają więcej białka na kalorie.

Które pokarmy mają najwięcej białka na kalorie?

Nic dziwnego, że białka zwierzęce, takie jak mięso, jaja i kurczak Znacznie wyższa gęstość białka niż białka roślinne, takie jak fasola, orzechy, nasiona i ziarna. Wśród białek zwierzęcych porównywałem piersi kurczaka, białka jaja i twarogu niskiego poziomu, mają najwyższą gęstość białka. Całe jaja, ser i inne pełnotłuste produkty mleczne były jednymi z najniższych w gęstości białka.

To nie znaczy, że pełnotłuste produkty mleczne nie są dla ciebie dobre lub że białka jaja są lepsze niż całe jajka. Białko nie jest wszystkim i na końcu dobrego odżywiania. Ale jeśli szukasz sposobów na uzyskanie większej ilości białka z mniejszą liczbą kalorii, prawdopodobnie nie są to pokarmy, do których chcesz się zwrócić.

Wynik gęstości białka jest jeszcze bardziej przydatny, jeśli ograniczasz się do rośliny- Białka oparte na białkach.

Gęstość białka żywności roślinnej

Niektóre warzywa (zwłaszcza grzyby, zielece liściaste i kapusta) mają zaskakująco wysoką gęstość białka. Na przykład Bok Choi ma wynik gęstości białka 12, mniej więcej taki manbuilder cena apteka sam jak wołowina chuda. Oznacza to, że jeśli zjesz 100 kalorii bok choi lub chudą wołowinę, dostaniesz około 12 gramów białka. Nieźle! Ale oto pocieranie: musiałbyś zjeść około 8 filiżanek bok choi, aby uzyskać tyle białka (i kalorii), ile można uzyskać od hamburgera z trzema uncjami. To okropnie dużo bok choi.

Peanuts i nasiona dyni są twoimi najlepszymi zakładami w kategorii orzechów i nasion, z gęstością białka odpowiednio 4 i 5. Pamiętaj tylko o „P” dla białka!

Mimo że mają wysoką gęstość białka, warzywa te mogą nie być praktycznym sposobem na uzyskanie całego białka jednocześnie. Z drugiej strony tofu ma nie tylko taką samą ilość białka na kalorie jak chude mielone wołowinę, ale także mniej więcej taką samą ilość białka na porcję.

Niektóre rzeczy, które wegetarianie uważają za przejście -źródła białka mają zaskakująco niską gęstość białka. Na przykład migdały mają gęstość białka wynoszącą zaledwie 3,5. Nasiona słonecznika są jeszcze niższe, zaledwie 2,8. Oznacza to, że będziesz musiał wziąć wiele kalorii, aby uzyskać odrobinę białka. Jeśli chodzi o białko, orzeszki ziemne i nasiona dyni są najlepszymi zakładami w kategorii orzechów i nasion, z gęstością białka odpowiednio 4 i 5. Pamiętaj tylko „P” dla białka! Licencjonowany dietetyk, autor i twórca jednego z najbardziej rankingowych podcastów zdrowia i fitness iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Zmęczony pryszczaniem i frustrującym trądzikiem? Mamy 17 naturalnych środków, które możesz zrobić w domu, które mogłyby pomóc.

Bruce i Jeanne Lubin, którzy wiedzieli? 28 stycznia, 2021 5-minutowy odczyt

Mały kawałek cytryny (lub octu)

Aby pomóc w usuwaniu zatkanych porów, po prostu zrób trochę soku z cytryny prosto na pryszcze. Kwas pomoże rozpuścić olej, który ich trzyma. Możesz także użyć octu, ale sok z cytryny pachnie ładniej!

Kup teraz

jako asystent Amazon i podmiot stowarzyszony z księgowym.org, QDT zarabia na zakupach kwalifikujących się.

Aspiryna dziennie zatrzymuje się Trądzik Away

Czy wiesz, że butelka aspiryny masz z tyłu szafki lekarskiej to potężny poppper? Aspiryna jest lekiem przeciwzapalnym, a jej aktywny składnik jest podobny do kwasu salicylowego, który jest stosowany w leczeniu trądziku. Aby wykorzystać właściwości anty-aknijne aspiryny, po prostu zmiażdż tablet lub dwa i połącz z wystarczającą ilością wody, aby zrobić pastę. Zastosuj go na wadę i pozwól, aby pasta wyschła, a następnie spłucz chłodną wodą. Twoja skóra będzie wyglądać świetnie i nie będziesz musiał wydać dodatkowego centów za fantazyjną krem ​​pryszczą!

Oczywiście unikaj stosowania aspiryny do leczenia trądziku, jeśli jesteś alergiczny!

Mleko Magnesia Maski

Na szansę nie masz żadnej aspiryny Wokół możesz także spróbować użyć mleka magnezji. (Tak, te same rzeczy używane do leczenia zaparć lub rozstrojonego żołądka.) Po prostu natykaj go na dotkniętej skórze jak maska. Pozostaw do wyschnięcia, a następnie spłucz ciepłą wodą. Mleko magnezji nie tylko pochłania nadmiar oleju, ale zawierany przez nią cynk pomaga wyleczyć pryszcze.

Toner z rumiankiem-przełącznikiem Hazel

W przypadku skóry podatnej na trądzik, wypróbuj ten bogaty w przeciwutoksję toner. Wytwaj mocną filiżankę herbaty rumiankowej, pozwalając torbie na stropę przez pięć minut lub dłużej. Pozostaw herbatę ostygnie i wymieszaj w równej ilości czarownicy, potężnej ściągającej, którą można znaleźć w większości apteki. Nałóż toner na czystą skórę kulą bawełnianą i spłucz po 10 minutach. Resztki mogą być przechowywane w lodówce przez kilka tygodni.

Specjalny zaskórnik buster

W przypadku zaskórników, wymieszaj 2 łyżki soli i 2 łyżki soku z limonki. Rozłóż pastę na skórę i pozwól, aby wysuszyć, a następnie spłucz ciepłą wodą. Ten cudowny pachnący toner zapobiegnie trądziku, pozbyć się zaskórników i zaostrzy pory!

Powiązane: 4 typowe problemy ze skórą i jak radzić sobie

skórki bananowe na pryszcze

Jak udostępniliśmy w naszym poście na temat wielu zastosowań skórki bananowej, możesz pocierać pulpitą stronę skórki tuż za twarz, aby pozbyć się wyprysków.

Atakujący trądzik

Masz problem z pryszczami? Nie idź jeszcze do przejścia do pielęgnacjiiernicy w aptece – nie tylko te zabiegi kosztowne, zawierają również mnóstwo chemikaliów, których twoja skóra nie potrzebuje. Zamiast tego sięgnij po butelkę nadtlenku wodoru. Ten wspólny (i tani) bez recepty antyseptyczny jest cudownym pracownikiem na trądziku. Zabija bakterie wytwarzające pryszcz, żyjące w skórze i utlenia twoje pory, aby zapobiec założeniu sklepu. Najpierw umyj twarz mydłem i wodą, aby usunąć brud, oleje i każdy makijaż. Delikatnie osusz. Następnie namocz bawełnianą kulkę nadtlenek i zerknij ją na wszelkie skazy lub nałóż ją na twarz. Pozwól usiąść przez około dwie minuty lub do momentu, aż nadtlenek przestanie bulgotać, a następnie spłucz wodą i nałóż krem ​​nawilżający bez oleju, aby skóra uwodniona.

Eksperymentuj z tym, co masz w spiżarni i zobacz To, co najlepiej działa na skórę.

DIY PORE PISTIPS

Oto przystępna alternatywa dla komercyjnych pasków porów, które pomagają utrzymać skórę w czystości i wolna od pryszcz. Wymieszaj 1–2 łyżki żelatyny bezsłabanej z równymi częściami mleka i podgrzewaj, aż będzie ciepło. Rozłóż tę mieszankę na skórze i pozwól całkowicie wyschnąć. Będziesz mógł go zdjąć w paski, usuwając zaskórniki!

Pasek porów kleju

Oto kolejny tani i łatwy pasek porów DIY: biały klej jak Elmer. Rozłóż cienką warstwę na problemowym obszarze (unikając oczu), pozwól wyschnąć i zdejmować. Działa na zaskórkach i jest naprawdę fajna!

Rolowniczka bojownika

Wyrastanie pryszcze, jakby wychodziły z mody? Wypróbuj tę zgrabną sztuczkę, aby oczyścić twarz. Wytnij surowy ziemniak na pół i pocieraj płaski koniec twarzy. Zostaw sok na 20 minut przed spłukaniem. Skrobia w ziemniaka pomoże wysuszyć tłustą skórę.

Powiązane: jakiego rodzaju ziemniaka należy użyć?

odżywia się z gałką muszkatołową

Skrawek mleczny stanowi podwójne odżywienie skóry: gałka muszkatołowa działa jako ściągający, złuszczający i przeciwzapalny (nażelony zaskórnik i trądzik), podczas gdy kwas mlekowy mleka działa jako skórka w celu wyeliminowania martwych komórek skóry. Aby wykonać peeling, połącz gałkę muszkatołową i mleko, aż mieszanina będzie przypominać pastę. Po umyciu twarzy środkiem czyszczącym masuj peeling gałki muszkatołowej na skórze delikatnymi okrągłymi pociągnięciami. Złuszczaj przez 5–10 minut, a następnie spłucz.

Zatrzymaj zit w swoich utworach

Jeśli gigantyczny pryszcz wyrasta w pracy lub szkole, oto sposób, aby uczynić go mniej zauważalnym bez żadnego zauważalnego Nałożenie maski do twarzy przy biurku: Umieść na niej kostkę lodu przez 30–60 sekund i/lub umieść kilka kropli do oczu na tkance i przytrzymaj na miejscu przez 3 minuty. Spowoduje to, że naczynia krwionośne pod skórą kurczą się, dzięki czemu pryszcz jest mniej czerwony i łagodzi niektóre podrażnienia.

Honey for Pimples

Uwielbiamy to całkowicie naturalne lekarstwo na skórę na skórę Skazy – to łatwe, skuteczne i tanie! Po prostu nałóż kroplę miodu na dotkniętym obszarze i przykryj opaską. Miód jest obciążony gojeniającymi enzymami, które zabijają bakterie i toksyny, zmniejszają stany zapalne i nawilżają skórę. Więc następnym razem, gdy Twoja skóra się stanie, po prostu sięgnij do spiżarni kuchennej, aby uzyskać słodkie rzeczy.

Nie, i ifs, lub tyłki

, kto wiedział, że krem ​​z wysypki pieluszkowej może się pozbyć wyprysków? Nieco na obrażających się miejscach, a tlenek cynku w śmietanie wysuszy olej i zabije bakterie, a nawilżacze zmiękną skórę. Tymczasem kosztuje mniej niż większość zabiegów trądziku kupowanych w sklepie z tymi samymi składnikami.

Tree herbaciarnia + pasta do zębów

Obawiasz się, że dostajesz pryszcz? Załóż obraźliwe miejsce z odrobiną oleju z drzewa herbacianego (dostępnego w wielu aptekach), a następnie przykryj go odrobiną pasty do zębów. Olej z drzewa herbacianego jest doskonałym całkowicie naturalnym lekarstwem z sprawdzonymi wynikami podobnymi do bez recepty kremów trądzikowych, a pasta do zębów ma działanie przeciwzapalne. Powtarzaj trzy razy dziennie, aby uzyskać ciągły problem z trądzikiem.

Jeśli masz trądzik różowaty, unikaj oleju z drzewa herbacianego, ponieważ może to pogorszyć twój stan.

Bag te skazy

Zarówno rumianek, jak i mięta mają właściwości przeciwzapalne, więc spróbuj zanurzyć torbę herbaty w wodzie, a następnie nałożyć na trądzik przez kilka minut kilka razy dziennie. Możesz także użyć zielonej herbaty, która jest zarówno przeciwdrobnoustrojowa, jak i przeciwzapalna. Nałóż ten środek, wykonując kostki lodu z herbaty! Rumianek, mięta i zielona herbata świetnie działają, ale można również użyć hibiskusa, a nawet herbaty bazyliowej. Eksperymentuj z tym, co masz w spiżarni i zobacz, co najlepiej działa na skórę.

Zobacz także: Kto wiedział 5 nowych zastosowań do używanych torebek herbaty

Pozbądź się blizn trądziku

Czy masz na twarzy blizny trądzikowe lub inne ciemne plamy? Usuń je domowymi środkami zaradczymi. Możesz użyć enzymów w niektórych pokarmach, aby je rozjaśnić! Oto kojąca maska ​​do wypróbowania. Wymieszaj 1 łyżeczkę każdego soku z cytryny i miodu plus 2 łyżeczki zwykłego jogurtu w małej misce. Zastosuj na twarz i pozostaw na około 10 minut. Spłucz ciepłą wodą.

Aby uzyskać więcej naturalnych środków z całego Internetu, sprawdź naszą deskę dotyczącą wskazówek dotyczących zdrowia i urody na Pinterest.

Zaproponowane tutaj sugestie są wyłącznie do celów informacyjnych. Autor i wydawca nie przyjmują odpowiedzialności za szkody wynikające z użycia, usiłowania, niewłaściwego użycia lub zastosowania żadnej z sugestii zawartych na tej stronie.

o autorze

Bruce i Jeanne Lubin

Bruce Lubin i Jeanne Bossolina-Lubin są dumnymi rodzicami trzech chłopców i kilkunastu książek. Po oszczędzaniu tysięcy rocznie korzystając z codziennych wskazówek i prostych produktów życia, rozpoczęli własną działalność w nadziei na podzielenie się swoją wiedzą z innymi. Wiadomo, że wchodzą do lodówek swoich przyjaciół, aby odwrócić swoje jaja do góry nogami, aby trwały dłużej.

Podobnie jak saldo konta bankowego, twoje zdrowie psychiczne zmienia się w zależności od tego, co w to włożyłeś – i co wyciągasz. W tym odcinku Doświadczony psycholog wyjaśnia, jak zainwestować w swój osobisty bank zdrowia psychicznego.

autor: dr Monica Johnson Savvy Psycholog 6 sierpnia 2021 6-minutowy Readepisode #353 Play Pause Słuchaj 4 sposobów inwestowania w swoje zdrowie psychiczne Bank, które obecnie doświadczamy problemów związanych z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox. Szybki i brudny

Ważne jest, aby zarządzać zdrowiem psychicznym z tym samym poziomem opieki, jaką dajesz swoim finansom. W tym odcinku dr Monica Johnson wyjaśnia, w jaki sposób możesz:

Oceń zasoby i długi w swoim życiu sprawiają, że codzienne depozyty dla przyjemności i postępów inwestują, angażując się w twoje wartości, zwracaj uwagę na saldo

Znaczące obawy o nasze finanse. Spędzamy godziny naszych czasów, zastanawiając się, w jaki sposób możemy zarobić więcej pieniędzy lub zmniejszyć nasze wydatki. To uzasadnienie ma sens, ponieważ szczep finansowy jest głównym stresorem. Cóż, dzisiaj nie zamierzam mówić o sprawach pieniężnych; Zostawię to dziewczynie. To, co zrobię jednak, porozmawiam o twoim ogólnym dobrobycie psychicznym i przedstawienie koncepcji „banku zdrowia psychicznego”, który może pomóc ci uniknąć bankructwa psychicznego.

kiedykolwiek czułem się wypalony? Wytwór? Wyczerpany? Rozejrzyj się i pomyśl: „Na co muszę się doczekać?” Wszystkie mogą być oznakami, że twoje zdrowie psychiczne jest na czerwono. Podobnie jak nasze miesięczne wyciągi bankowe, zdrowie naszego umysłu można postrzegać jako serię depozytów i wypłat. Pochylenie mojego kota na kanapie podczas oglądania programu telewizyjnego jest depozytem i spóźnienie się na ważne spotkanie to wycofanie. Miniony rok z pandemią Covid był odpowiednikiem kryzysu finansowego na nasze zasoby emocjonalne. Teraz, gdy wszystko zaczyna się uspokoić, to świetny czas, aby ponownie ocenić, jak codziennie się o siebie dbamy. Pomogę ci dziś otworzyć konto banku zdrowia psychicznego. Teraz przejdźmy do ciebie przez kroki.

Krok 1: Weź zapasy aktywów i długów

Wykonanie zapasów może wydawać się najtrudniejszym krokiem, ponieważ obejmuje uczciwość tego, jak żyliśmy.